Preses konference par EKOenerģiju
Jaunumi
Misija
Kā mūs atrast?
Struktūra
Vēsture
Gada pārskati
Dabas interešu aizstāvība
Iedzīvotāju un NVO līdzdalības celšana
Dabas aizsardzības plāni
DA plāna izstrāde dabas liegumam Sātiņu dīķi
DA plāna izstrāde dabas liegumam Ruņupes ieleja
DA plānu pasākumu efektivitātes novērtējums
COASTLAKE
Dviete
MARMONI
Zivjērglis
Baltijas grīšļu ķauķis
SNOWBAL
Hydroplan
FOR-REST
GRASSSERVICE
Lietuvas kartēšana
EKOenerģija
Bioloģiskās daudzv. monitoringa aktualizācija
Citi projekti
Sludinājumi
Fotogalerija
Saites
Publikācijas
Dabas skola Ķemeros
Zooloģijas muzejs
Dabas takas un torņi

 

liela izmēra apavi

2014.gada 14.oktobrī.

Preses konferencē informēs par iespēju iegādāties ilgtspējīgu elektroenerģiju

Pēc 2015. gada janvārī gaidāmās elektroenerģijas tirgus atvēršanas patērētājiem arī Latvijā būs iespēja iegādāties ilgtspējīgu elektroenerģiju. Par to izstādes „Vide un enerģija 2014” ietvaros 16. oktobrī preses konferencē Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā informēs organizācija EKOenergy, Prudentia Energy Markets, Baltcom un Latvijas vides organizācijas.

Preses konferences dalībnieki informēs par iespējām mājsaimniecībām iegādāties ilgtspējīgu elektroenerģiju (EKOenerģiju), kas marķēta ar videi drošo EKOenergy sertifikātu. Tā atbildīs īpašiem starptautiski atzītiem vides nevalstisko organizāciju izvirzītiem ilgtspējas kritērijiem, turklāt EKOenerģijas patērētājiem būs iespēja saņemt arī precīzu informāciju par elektrības izcelsmi.

Preses konferencē piedalīsies organizācijas EKOenergy padomes loceklis Riku Eskelinens (Riku Eskelinen), uzņēmuma Prudentia Energy Markets direktors Roberts Samtiņš, Latvijas Dabas fonda vadītājs Ģirts Strazdiņš un uzņēmuma Baltcom mārketinga direktore Elizabete Podinska. Baltcom pēc tirgus atvēršanas kļūs par pirmo elektroenerģijas tirgotāju Latvijā, kas tirgos elektrību ar starptautiski atzīto EKOenerģijas marķējumu.

EKOenerģijas marķējuma ieviešanu Latvijā uzrauga vides organizācijas Latvijas Dabas fonds, biedrība Latvijas Zaļā kustība un biedrība Zaļā Brīvība.

Pēc preses konferences interesentiem būs iespēja piedalīties arī seminārā „Ilgtspējīgas elektroenerģijas attīstības iespējas Latvijā”.

Preses konference par ilgtspējīgu enerģiju 16. oktobrī pl. 13:00
Starptautiskajā izstāžu centrā „Ķīpsala“ izstādes „Vide un enerģija 2014“ ietvaros
Halle 2, Konferenču zāle 3 (lūdzu sekot norādēm vestibilā). 

Iekļūšanai preses konferencē lūdzam iepriekš akreditēties izstādes Preses centrā www.bt1.lv, vai rakstot uz e-pastu ilzesalna@gmail.com, norādot vārdu, uzvārdu, mediju, medija veidu un kontaktinformāciju.

Papildus informācija –
Ilze Salna
Latvijas Dabas fonds
+371 29404124, ekoenergija@ldf.lv
www.ekoenergy.org/lv