Jaunumi
Jaunumi
Misija
Kā mūs atrast?
Struktūra
Vēsture
Gada pārskati
Dabas interešu aizstāvība
Iedzīvotāju un NVO līdzdalības celšana
Dabas aizsardzības plāni
DA plāna izstrāde dabas liegumam Sātiņu dīķi
DA plāna izstrāde dabas liegumam Ruņupes ieleja
DA plānu pasākumu efektivitātes novērtējums
COASTLAKE
Dviete
MARMONI
Zivjērglis
Baltijas grīšļu ķauķis
SNOWBAL
Hydroplan
FOR-REST
GRASSSERVICE
Lietuvas kartēšana
EKOenerģija
Bioloģiskās daudzv. monitoringa aktualizācija
Citi projekti
Sludinājumi
Fotogalerija
Saites
Publikācijas
Dabas skola Ķemeros
Zooloģijas muzejs
Dabas takas un torņi

 

liela izmēra apavi

Aicinām uz talku Dvietes palienē!

Latvijas Dabas fonds aicina dabas draugus uz krūmu ciršanas talku dabas parkā „Dvietes paliene” šī gada 25. oktobrī. Talka notiks palieņu pļavās netālu no dabas parka informācijas centra – Bebrenes pagasta Putnu salas „Gulbju" mājām. Dalībniekus lūdzam pietiekties iepriekš, vēlams līdz 22. oktobrim, pa tālruni 65407909 vai e-pastu parvalde@bebrene.lv. 

Lasīt tālāk

Aicinām uz semināru "Ilgtspējīgas elektroenerģijas attīstības iespējas Latvijā"

Š.g. 16.oktobrī plkst.14:00 izstādes "Vide un Enerģija 2014" ietvaros Starptautiskajā izstāžu centrā "Ķīpsala" (Halle 2 konferencū zāle 3), notiks seminārs "Ilgtspējīgas elektroenerģijas attīstības iespējas Latvijā", uz kuru aicināti visi interesenti. 

Lasīt tālāk

Preses konferencē informēs par iespēju iegādāties ilgtspējīgu elektroenerģiju

Pēc 2015. gada janvārī gaidāmās elektroenerģijas tirgus atvēršanas patērētājiem arī Latvijā būs iespēja iegādāties ilgtspējīgu elektroenerģiju. Par to izstādes „Vide un enerģija 2014” ietvaros 16. oktobrī preses konferencē Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā informēs organizācija EKOenergy, Prudentia Energy Markets, Baltcom un Latvijas vides organizācijas.

Lasīt tālāk

Priekules novadā atrasta īpaši reta sēņu suga – melnā zvīņbeka

Latvijas Dabas fonda eksperti, apsekojot Ruņupes ielejas dabas liegumu, tā rietumu daļā atraduši ļoti retu sēni – melno zvīņbeku. Līdz šim tā atrasta vien trīs vietās Latvijā, un Ruņupe ir viena no tām.

Lasīt tālāk

Notiks lekcija ciklā „Izvēlies dabas aizsardzību

Trešdien, 2014.gada 8.oktobrī plkst.17:00 Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātē (Kronvalda bulvārī 4) notiks Latvijas Dabas fonds īstenotā lekcija ciklā „Izvēlies dabas aizsardzību”. Lekcijas norises vieta – 6.auditorija (lielā).

 

Lasīt tālāk

LDF eksperti iepazīstas ar grīšļu ķauķa apsaimniekošanas pieredzi Francijā 

No 10. līdz 14. septembrim Latvijas Dabas fonda ornitologi projekta „Baltijas grīšļu ķauķis”* ietvaros devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Francijas rietumu piekrasti, lai iepazītos ar šīs aizsargājamās putnu sugas migrācijas vietu apsaimniekošanas pieredzi.

Lasīt tālāk

 

Fotoreportāža no entomologa darba Papes ezerā

 Lielā dumpja aizsardzības projekta COASTLAKE ietvaros šovasar Papes ezerā kukaiņu izpēti veica entomologs Mārtiņš Kalniņš, uzstādot vairākas ūdensvaboļu lamatas. Piedāvājam nelielu fotoieskatu entomologa darbā.

Lasīt tālāk

 

Madonas novadā darbību uzsāk savvaļas putnu rehabilitācijas stacija

 Šī gada 19.septembrī “Latvijas valsts mežu” vecākā vides eksperta Uģa Bergmaņa lauku sētā, Madonas novada Barkavas pagasta “Tiltakalnos”, tika atklāta Latvijā pirmā savvaļas putnu rehabilitācijas stacija. Projektu realizēja biedrība “Vides apsaimniekošanas apvienība MEDŅURIESTS”, kuras dibinātāji ir Uģis un Jānis Bergmaņi.

Lasīt tālāk

 

Aicinām uz rudens talku Čužu purvā pie Kandavas

 Latvijas Dabas fonds un Abavas ielejas attīstības centrs svētdien, 28. septembrī aicina uz rudens talku dabas liegumā „Čužu purvs” netālu no Kandavas. Talkas laikā iecerēts no dabiskajiem zālājiem izvākt nopļautās krūmu atvases un iepazīt Čužu purvu rudenī.

Lasīt tālāk

LDF darbinieki diskutē par aktuāliem jautājumiem dabas aizsardzībā un seminārā stiprina komandas garu

No 25. līdz 27. augustam Latvijas Dabas fonda darbinieki un brīvprātīgie trīs dienu seminārā diskutēja par dabas aizsardzības interešu pārstāvniecību lēmumu pieņemšanas procesos dažādos līmeņos un komunikācijas treneru vadībā nostiprināja savstarpējās saziņas iemaņas, kas nepieciešamas ikdienas darbā.

Lasīt tālāk
Jaunumu arhīvs

 

 

Ziedo Latvijas dabai!

Vārds
E-pasts
Komentārs

 

Eiropas vides birojs