Seminārs par dabas tūrisma produtku veidošanu Zemgalē
Jaunumi
Misija
Kā mūs atrast?
Struktūra
Vēsture
Gada pārskati
Dabas interešu aizstāvība
Iedzīvotāju un NVO līdzdalības celšana
Dabas aizsardzības plāni
DA plāna izstrāde dabas liegumam Sātiņu dīķi
DA plāna izstrāde dabas liegumam Ruņupes ieleja
DA plānu pasākumu efektivitātes novērtējums
COASTLAKE
Dviete
MARMONI
Zivjērglis
Baltijas grīšļu ķauķis
SNOWBAL
Hydroplan
FOR-REST
GRASSSERVICE
Lietuvas kartēšana
EKOenerģija
Bioloģiskās daudzv. monitoringa aktualizācija
Citi projekti
Sludinājumi
Fotogalerija
Saites
Publikācijas
Dabas skola Ķemeros
Zooloģijas muzejs
Dabas takas un torņi

 

liela izmēra apavi

Seminārs par dabas tūrisma produktu veidošanu Zemgalē, 29.04.2011.

š.g. 29. aprīlī Dvietes senlejas informācijas centrā "Gulbji" norisinājās pēdējais šajā pavasarī LDF organizētais seminārs par dabas tūrisma produktu veidošanu.

Semināra laikā Viesturs Vintulis no LU Bioloģijas fakultātes Zooloģijas muzeja stāstīja par sikspārņiem un iespēju organizēt to vērošanu tiem netraucējot. Semināra turpinājumā Diāna Meiere no Latvijas Dabas muzeja klātesošos iepazīstināja ar daudzveidīgo sēņu valsti un stāstīja par tradicionālām un netradicionālām sēņu izmantošanas iespējām. Semināra noslēgumā D.Meieres vadībā tika iepzītas pavasara sēnes un ķērpji, kuri aug informācijas centra pagalmā. Savukārt V.Vintulis palīdzēja saskatīt sikspārņu "pēdas" uz simtgadīgās informācijas centra ēkas sienām.

Semināra laikā nolasītās prezentācijas aplūkojamas šeit

 

Paldies visiem, kuri seminārā piedalījās! Ceram, ka semināra laikā dzirdētais, redzētais un apgūtais dos jaunu ierosmi tūrisma piedāvājuma dažādošanai un sekmēs jaunu dabas tūrisma produktu veidošanu.

Tos, kuri vēlas vēlreiz nostiprināt semināra laikā gūto informāciju, kā arī uzzināt ko jaunu par citām augu un dzīvnieku valsts grupām, aicinām piedalīties kādā no LLTA "Lauku ceļotājs" organizētajiem semināriem par dabas tūrisma produktu veidošanu, kuri notiks š. g. maijā. Sekojiet līdzi informācijai LLTA "Lauku ceļotājs" mājas lapā www.celotajs.lv.

Ģirts Strazdiņš

 

Daļēji finansēts ar Eiropas Savienības (Eiropas reģionālā attīstības fonda un Eiropas kaimiņattiecību un partnerības instrumenta) atbalstu.

 

 

Ziedo Latvijas dabai!

Vārds
E-pasts
Komentārs

 

Eiropas vides birojs