Ziedo Latvijas dabai!
Jaunumi
Misija
Kā mūs atrast?
Struktūra
Vēsture
Gada pārskati
Dabas interešu aizstāvība
Iedzīvotāju un NVO līdzdalības celšana
Dabas aizsardzības plāni
DA plāna izstrāde dabas liegumam Sātiņu dīķi
DA plāna izstrāde dabas liegumam Ruņupes ieleja
DA plānu pasākumu efektivitātes novērtējums
COASTLAKE
Dviete
MARMONI
Zivjērglis
Baltijas grīšļu ķauķis
SNOWBAL
Hydroplan
FOR-REST
GRASSSERVICE
Lietuvas kartēšana
EKOenerģija
Bioloģiskās daudzv. monitoringa aktualizācija
Citi projekti
Sludinājumi
Fotogalerija
Saites
Publikācijas
Dabas skola Ķemeros
Zooloģijas muzejs
Dabas takas un torņi

 

liela izmēra apavi

 

Dzīvojam laikā, kad katram par sevi jāparūpējas pašam. Lai nokļūtu līdz drošām vecumdienām, jāiziet pat trīs pensiju līmeņi. Taču kurš šādu iespēju sagādās izdzīvošanas un mazuļu rūpēm pārņemtam melnajam stārķim vai savvaļas orhidejām, kas dažkārt vienīgo reizi uzzied tikai savas dzīves desmitajā gadā? Kurš pieteiksies par brīvprātīgo griežu advokātu, lai aizstāvētu viņu vārdā vienīgo atlikušo upmalas palienes pleķīti no cilvēciski savtīgās vēlmes arī vēl tur uzcelt māju, kurā laimīgi dzīvot un vainot visas iestādes par ik pavasari traucējošajiem dabiskajiem paliem?

Ja esi par īstām dabas ainavām, putnu balsīm pieskandinātu, pļavas ziedu smaržojošu un tīru nākotni saviem bērniem un mazbērniem, ja Tev rūp, kas notiek ar Latvijas Dabas daudzveidību un nespēj vienaldzīgi noraudzīties apkārt tik bieži notiekošajās nejēdzībās, aicinām pievienoties!

Gan privāts ziedojums, gan uzņēmuma ieguldījums dos lielu atbalstu. Ārējais atbalsts sniedz vairāk iespēju Latvijas Dabas fondam rīkoties nesavtīgā dabas daudzveidības saglabāšanā un sabiedrības izglītošanā. Ziedo jau šodien un palīdzi iedvesmot apkārtējos cilvēkus rūpēties par Latvijas savvaļas dabu.

Lai izcirstu sazēlušos krūmus griezēm vajadzīgajā pļavā, pietiek ar dažiem latiem degvielai un pašaizliedzīga brīvprātīgā darba, bet, lai atveseļotu meliorācijas izpostītu augsto purvu vai upi atgrieztu tās dabiskajā gultnē, vajadzīgi daudzi tūkstoši latu.

Naudas ziedojumus lūdzam adresēt:

Latvijas Dabas fonds, Reģistrācijas nr. 40008019379
Norēķinu konta nr. Swedbank LV51HABA000140J039356

Iespējams ziedot, izmantojot PayPal:  ('Donate' angļu valodā nozīmē 'ziedot')

Papildinformācijai rakstiet: e-pasts: ldf@ldf.lv vai zvaniet pa tālruni 67830999. 

Liels paldies visiem atbalstītājiem!

Nodibinājumam "LATVIJAS DABAS FONDS" ir piešķirts Sabiedriskā labuma organizācijas statuss.

No 2009. gada oktobra bija iespējams palīdzēt uzbūvēt mājas zivjērgļiem un klinšu ērgļiem, ziedojot LDF portālā Ziedot.lv. Lasīt tālāk...

2007. gada nogalē bija iespēja ziedot konkrētam projektam - Jelgavas Pilssalas zirgiem -, kuram līdzekļi tika piesaistīti ar portāla Ziedot.lv palīdzību. Lasīt vairāk...